9.05.2026r w naszej parafii po raz pierwszy odbyły się święcenia diakonatu.
O godzinie 10:30 czterech alumnów piątego roku naszego Metropolitarnego Seminarium Duchownego w Lublinie przyjęło z rąk J.E. Księdza Biskupa Adama Baba święcenia diakonatu.
Wśród wyświęconych diakonów jest nasz parafianin diakon Marcin Surtel.
Nowo wyświęconym DIAKONOM Życzymy wytrwałości, otwartości na działania Ducha Świętego.
Powierzajmy ich w naszej codziennej modlitwie.

Triduum Paschalne i Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Triduum Paschalne to najważniejszy okres w Liturgii kościoła. W naszej Parafii gromadziliśmy się

