Z życia Parafii

Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski

9.05.2026r w naszej parafii po raz pierwszy odbyły się święcenia diakonatu. O godzinie 10:30 czterech alumnów piątego roku naszego Metropolitarnego Seminarium Duchownego w Lublinie przyjęło z rąk J.E. Księdza Biskupa Adama Baba święcenia diakonatu. Wśród wyświęconych diakonów jest nasz parafianin diakon Marcin Surtel. Nowo wyświęconym DIAKONOM Życzymy wytrwałości, otwartości na działania Ducha Świętego. Powierzajmy ich w naszej codziennej modlitwie.

Zapraszamy na pielgrzymki

Wizyta Duszpasterska

2025/2026

Rekolekcje Wielkopostne 2026

22 – 25 MARCA 2026 r.

Rekolekcje Adwentowe 2024

Głosi O. Jerzy Czapla CSsR

Ostatnie wpisy