W naszej wspólnocie przeżywaliśmy odpust. Czciciele Bożego Miłosierdzia gromadzili się licznie w naszej świątyni. Homilię wygłosił ks. prof.dr.hab. Henryk Witczyk, podczas której ukazał nam Miłosierdzie pod postacią chrześcijańskiej Chrystusowej radości.
Otrzymaliśmy zadanie: Cieszyć się oraz dzielić się tym, co otrzymaliśmy z drugim człowiekiem.
Bogu niech będą dzięki!

Triduum Paschalne i Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Triduum Paschalne to najważniejszy okres w Liturgii kościoła. W naszej Parafii gromadziliśmy się

