Z życia Parafii

Niedziela Miłosierdzia Bożego – Suma Odpustowa

W naszej wspólnocie przeżywaliśmy odpust. Czciciele Bożego Miłosierdzia gromadzili się licznie w naszej świątyni. Homilię wygłosił ks. prof.dr.hab. Henryk Witczyk, podczas której ukazał nam Miłosierdzie pod postacią chrześcijańskiej Chrystusowej radości.
Otrzymaliśmy zadanie: Cieszyć się oraz dzielić się tym, co otrzymaliśmy z drugim człowiekiem.
Bogu niech będą dzięki!

Zapraszamy na pielgrzymki

Wizyta Duszpasterska

2025/2026

Rekolekcje Wielkopostne 2026

22 – 25 MARCA 2026 r.

Rekolekcje Adwentowe 2024

Głosi O. Jerzy Czapla CSsR

Ostatnie wpisy