W terminie 5-6 października nasi ministranci, lektorzy oraz rodzice wzięli udział w wyjeździe do Gietrzwałdu i Trójmiasta. Był to czas wzajemnego bycia ze sobą i umacniania więzi. Odwiedziliśmy Aquapark w Redzie, zwiedziliśmy Gdańsk, Gdynie i Sopot. Wracając odwiedziliśmy Gietrzwałd gdzie zawierzyliśmy całą naszą parafię oraz naszą wspólnotę LSO pod opiekę Matki Bożej.

Triduum Paschalne i Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Triduum Paschalne to najważniejszy okres w Liturgii kościoła. W naszej Parafii gromadziliśmy się

