13.07.2025 r podczas Mszy Świętej o godzinie 12:00 uczestniczyliśmy w uroczystym wprowadzeniu Księdza Proboszcza Andrzeja Kołodziejskiego. Eucharystii przewodniczył Ks. Abp Stanisław Budzik Metropolita Lubelski, który przekazał klucze parafii. Przez Dziekana został odczytany dekret. Przedstawiciele wspólnot przywitali Proboszcza i otrzymali indywidualne błogosławieństwo. Ksiądz Proboszcz Andrzej złożył przysięgę wiary, przysięgę wierności.
Niech Pan Bóg otacza go potrzebnymi łaskami a Duch Święty umacnia w posłudze w naszej parafii.
Bogu niech będą dzięki.

Triduum Paschalne i Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Triduum Paschalne to najważniejszy okres w Liturgii kościoła. W naszej Parafii gromadziliśmy się

