We Wspomnienie Matki Bożej Miłosierdzia dnia 16 listopada nasza parafia przeżywała odpust. Mszy Świętej o godzinie 18.00 przewodniczył oraz wygłosił Słowo Boże ks. kan. Grzegorz Chabros, proboszcz parafii pw Św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim. Podczas uroczystej Eucharystii modliliśmy się w intencji naszej wspólnoty parafialnej prosząc, aby Bóg błogosławił nam przez ręce Pani Ostrobramskiej.

Triduum Paschalne i Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
Triduum Paschalne to najważniejszy okres w Liturgii kościoła. W naszej Parafii gromadziliśmy się

