Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży „Misericordia”

KATOLICKIE- spotykamy się, aby razem się pomodlić; poprzez wspólne Msze Święte, czuwania, adoracje, spotkania formacyjne na temat wiary i nauki Kościoła czy rozważając teksty papieskie chcemy pogłębiać naszą relacje z Panem Bogiem, tak aby za jakiś czas razem spotkać się w Niebie.

STOWARZYSZENIE- jesteśmy grupą wchodzącą w struktury KSM. Oddział przy naszej parafii ma już 15 lat i chcemy dalej działać. Co tydzień w piątki przychodzimy na spotkania tematyczne poruszając wiele ciekawych i ważnych spraw. Oprócz formacji ważna jest dla nas także akcja. I tak organizujemy Andrzejki i Mikołajki dla dzieci, pomagamy przy robieniu przedświątecznych paczek dla rodzin potrzebujących w naszej parafii. Przygotowujemy kiermasze ciast czy dyskoteki dla młodzieży. Czynnie bierzemy udział w życiu parafii. Uczestniczymy w różnych działaniach podejmowanych przez KSM AL .

MŁODZIEŻY- jesteśmy grupą gimnazjalistów, uczniów szkół średnich oraz studentów. Naszym opiekunem jest ks. Bartłomiej Zwoliński. Poza wymienionymi wyżej działaniami chcemy spędzać ze sobą czas wolny. Wyjeżdżamy razem na wyjazdy wakacyjne, a także w roku szkolnym bierzemy udział w wielu ciekawych wydarzeniach, np. koncerty, zawody sportowe, bale. Już kilka razy wyruszyliśmy na rajd rowerowy czy zimą na kulig. Jesteśmy radośni, ciekawi świata i bardzo sympatyczni. I chociaż każdy z nas jest inny razem stanowimy rewelacyjną grupę otwarta na świat.

Zapraszamy na nasze spotkania

w każdy piątek o godzinie 19.00 w salce KSM-owskiej

( II klatka schodowa, I piętro, pierwsze drzwi na prawo)

 

Forum oddziału KSM AL „Misericordia” – http://misericordia.phorum.pl/

Blog oddziału KSM AL „Misericordia” – http://oddzialmisericordia.blogspot.com/

Listopad 19, 2019