Kapłani

Ks. Wojciech Iwanicki

Data święceń: 25.05.1996

Funkcje: proboszcz

Posługa w parafii: brak

Ks. Piotr Kanak

Data święceń: 26.05.2018r.

Stanowisko: wikariusz, od 01.07.2021r.

Funkcje: katecheta w Szkole Podstawowej Nr 30

Posługa w parafii: Krąg Domowego Kościoła, Legion Maryi, Harcerze Rzeczypospolitej, kancelaria parafialna we środy i piątki, wizyta u chorych w I piątki miesiąca, przygotowanie młodzieży do bierzmowania i inne

Ks. Robert Jabcoń

Data święceń: 30.05.2020r.

Stanowisko: wikariusz od 01.07.2022r.

Funkcje: katecheta w Szkole Podstawowej Nr 30

Posługa w parafii: Krąg Domowego Kościoła, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Wspólnota „Z Maryją ratuj człowieka”, kancelaria parafialna w poniedziałki i czwartki, wizyta u chorych w I piątki miesiąca i inne

Ks. Michał Sidor

Data święceń: 04.06.2016r.

Funkcje: katecheta w Szkole Podstawowej Nr 30

Stanowisko: wikariusz, od 01.07.2022r.

Posługa w parafii: Krąg Domowego Kościoła, Liturgiczna Służba Ołtarza, kancelaria parafialna we wtorki i soboty, wizyta u chorych w I piątki miesiąca, przygotowanie dzieci do I Komunii Świętej i inne

Ks. Eugeniusz Szymański

Tytuł: dr (teologia)

Data święceń: 05.06.1976 r.

Funkcje, stanowisko: rezydent, emeryt

e-mail: e.szymanski@diecezja.lublin.pl

Ks. Nalepa Krzysztof

Tytuł: mgr (teologia)

Data święceń: 05.06.1976r.

Stanowisko: rezydent

18 lipca, 2024